Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kontakt

Styrelsen
Ordförande Daniel Borg 0732-072667 daniel@gantoftaibk.se
Vice Ordförande Helena Wiling 0728-898494 helena@gantoftaibk.se
Sekreterare André Fredriksson 0703-993282 andre@gantoftaibk.se
Kassör Camilla Torpling 0707-986833 camilla@gantoftaibk.se 

Ledamot Peter Olofsson 0733-537153 peter@gantoftaibk.se
Suppleant Katarina Skoog 0701-726859 katarina@gantoftaibk.se
Suppleant Filippa Lövgren 0709-454364 filippa@gantoftaibk.se 

Revisor Therese Nilsson


Har du frågor som rör beställning av träningskläder kontakta oss på klader@gantoftaibk.se


Kansliets gemensamma mailadress är kansli@gantoftaibk.se


Gantofta IBK
Muraregatan 12
253 73 Gantofta


BG 840-6845
PG 633156-5


Orgnr 802464-0628
Föreningsnr 45468


Hitta till kansliet
 
HUVUDSPONSOR
Silversponsorer
Sponsorer