SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P13
Gantofta Innebandyklubb
Damlag
JAS
Flickor
F14
F12
F10
F8
F7
Pojkar
P13
P12
P11
P10
P8
P7
Innebandyskolan
Old Boys/Old Girls
Old Girls
Old Boys
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Gantofta Innebandyklubb
Damlag
JAS
Flickor
F14
F12
F10
F8
F7
Pojkar
P13
P12
P11
P10
P8
P7
Innebandyskolan
Old Boys/Old Girls
Old Girls
Old Boys
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Matcher
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Matcher
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra
2023/24: Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra
2022/23: Pantamera Pojkar E (P10) Norra Höst
2022/23: Pantamera Pojkar E (P10) Norra Höst
2022/23: Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår
2022/23: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Västra Vår
JULI 2023
31
11:00
mån
11:00
Ängelholm
Ängelholm Outdoor Gantofta IBK -
Gantofta Innebandyklubb
-
31
11:40
mån
11:40
Ängelholm
Ängelholm Outdoor Gantofta IBK 2 -
Gantofta Innebandyklubb
-
AUGUSTI 2023
01
11:00
tis
11:00
Ängelholm
Ängelholm Outdoor Gantofta IBK 2 -
Gantofta Innebandyklubb
-
01
11:00
tis
11:00
Ängelholm
Ängeholm Outdoor Gantofta IBK -
Gantofta Innebandyklubb
-
02
10:40
ons
10:40
Ängelholm
Ängelholm Outdoor Gantofta IBK -
Gantofta Innebandyklubb
-
02
10:40
ons
10:40
Ängelholm
Ängelholm Outdoor Gantofta IBK 2 -
Gantofta Innebandyklubb
-
SEPTEMBER 2023
11
18:30
mån
18:30
Västergårdshallen
FC Helsingborg -
Gantofta Innebandyklubb
-
17
09:15
sön
09:15
Helsingborgs Arena/Idrottens hus
FCH Cup -
Gantofta Innebandyklubb
-
OKTOBER 2023
08
13:30
sön
13:30
Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10
- Hofterups IBF P09
5 - 3
14
14:00
lör
14:00
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P09-10 -
Gantofta IBK P09/10
4 - 5
NOVEMBER 2023
12
17:00
sön
17:00
Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10
- IBK Landskrona P09
3 - 6
19
14:30
sön
14:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2009 L-A -
Gantofta IBK P09/10
7 - 3
26
15:15
sön
15:15
Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10
- Röke IBK P09
2 - 6
DECEMBER 2023
16
14:00
lör
14:00
Osby Sporthall
IBK Osby P09/10 -
Gantofta IBK P09/10
5 - 4
JANUARI 2024
04
15:00
tor
15:00
Göteborg
Gothia Cup -
Gantofta Innebandyklubb
-
05
08:40
fre
08:40
Göteborg
Gothia CUp -
Gantofta Innebandyklubb
-
06
13:00
lör
13:00
Göteborg
Gothia Cup -
Gantofta Innebandyklubb
-
12
19:00
fre
19:00
Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10
- Munka-Ljungby IBK P10/11
4 - 8
21
12:30
sön
12:30
Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 -
Gantofta IBK P09/10
4 - 3
27
14:15
lör
14:15
Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10
- Förslövs IF P/F 09-11
3 - 1
FEBRUARI 2024
03
13:30
lör
13:30
Tolvåkershallen B
Hofterups IBF P09 -
Gantofta IBK P09/10
5 - 3
11
13:30
sön
13:30
Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10
- Malmö FBC P09-10
11 - 0
MARS 2024
10
10:30
sön
10:30
Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona P09 -
Gantofta IBK P09/10
12 - 3
17
15:15
sön
15:15
Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10
- IBK Lund P2009 L-A
0 - 3
30
09:00
lör
09:00
IH /Hbg arena
FCH påskcup -
Gantofta Innebandyklubb
-
31
12:45
sön
12:45
IH / Hbg arena
FCH påskcup -
Gantofta Innebandyklubb
-
APRIL 2024
06
09:00
lör
09:00
Munkahallen
Skånemästerskapen C gruppspel -
Gantofta Innebandyklubb
-
07
09:00
sön
09:00
Slättängshallen
Skånemästerskapen C slutspel -
Gantofta Innebandyklubb
-
13
09:45
lör
09:45
Bjärehovhallen
Skånemästerskapen D gruppspel -
Gantofta Innebandyklubb
-
14
09:00
sön
09:00
Qpoolen, Hässleholm
Skånemästerskapen D Slutspel -
Gantofta Innebandyklubb
-
HUVUDSPONSORER
Silversponsorer
Bronssponsorer